Сервисер батерија 2-32S 15A 20A 25A Аутоматски еквилајзер за литијумске батерије HTB-J32S25A
Уз балансирање, омогућава и истовремено пуњење, што значи већу ефикасност и бољу практичност.
Детаљи производа
Ознаке производа
Спецификације
Спецификације еквилајзера за литијумске батерије Heltec:
  • 2-24S 25A
  • 2-32S 15A/20A/25A
Информације о производу
Назив бренда: ХелтекБМС
Порекло: Континентална Кина
Сертификација: ОЕЕ
Гаранција: 3 месеца
Минимална количина залиха: 1 ком
Тип батерије: Тернарни литијум, литијум гвожђе фосфат, титанијум кобалт литијум
Називни напон: DC12V
Распон поправке: 2-24S/2-32S
Струја баланса: 15А/20А/25А
Величина: 360*290*170 мм
Прилагођавање
  • Прилагођени лого
  • Прилагођено паковање
  • Графичко прилагођавање
Пакет
1. Сервис за поправку батерија *1 сет.
2. Антистатичка кеса, антистатички сунђер и валовито кућиште.
Детаљи куповине
  • Достава из:
    1. Компанија/фабрика у Кини
    Контактирајте насда преговара о детаљима испоруке
  • Плаћање: Препоручује се 100% TT
  • Повраћај и рефундација: Испуњава услове за повраћај и рефундацију
Карактеристике
  • Називни напон: DC12V
  • Опсег поправке: 2-32S
  • Струја балансирања: 15A/20A/25A (подесива)
Принцип рада
① Ручно изједначавање
② Аутоматско изједначавање
③ Изједначавање пуњења
Параметри подешавања изједначавања наелектрисања су следећи:
Параметри равнотеже литијум гвожђе фосфата:
Заштита од пренапона мономера: 3,650 V Опоравак од пренапона мономера: 3,650 V Присилно изједначавање напона: 3,650 V
Почетни напон изједначавања је подешен на најнижу вредност напона низа = V, разлика напона мономера за изједначавање: 0,005V, а пропорција струје изједначавања: 5%~100%
Параметри изједначавања пуњења тернарног литијума:
Заштита од пренапона мономера: 4.250V Опоравак од пренапона мономера: 4.200V Присилно изједначавање напона: 4.250V
Почетни напон изједначавања: 4.000V Разлика напона мономера изједначавања: 0.005V Однос струје изједначавања: 5%~100%
Приликом изједначавања пуњења, „негативни пол батерије“ на предњој плочи уређаја мора бити повезан са општим негативним полом батерије, негативни пол пуњача је повезан са „негативним полом пуњења“ на предњој плочи уређаја, а позитивни пол пуњача је повезан са позитивним полом батерије. Пре уласка у уравнотежено стање, струја пуњења не сме прећи 25А, струја пуњења не сме прећи 5А када достигне уравнотежени почетак (литијум гвожђе фосфат 3,450V/тернарни литијум 4,00V), а ефекат малог уравнотежења струје ће бити бољи.
Машина за балансирање батерија (7)
Машина за балансирање батерија (6)
Избор модела
Технички индекс Модел производа
Модел HTB-J24S25A HTB-J32S15A HTB-J32S20A HTB-J32S25A
Применљиви тип батерије ЛФП/НЦМ/ЛТО
Максимална балансирајућа струја 25А 15А 20А 25А
Параметри равнотеже литијум гвожђе фосфата Заштита од пренапона мономера: 3,65 V
Разлика напона мономера за изједначавање: 0,005V
Удео струје изједначавања: 5%~100%
Параметри равнотеже тернарног литијума Заштита од пренапона мономера: 4,25 V
Опоравак пренапона мономера: 4,2 V
Почетни напон изједначавања: 4V
Напомена
② Током изједначавања пуњења, „негативни пол батерије“ на предњој плочи уређаја мора бити повезан са негативним полом целе батерије, негативни пол пуњача је повезан са „негативним полом пуњења“ на предњој плочи уређаја, а позитивни пол пуњача је повезан са позитивним полом батерије. Струја пуњења не сме прећи 25A пре уласка у равнотежно стање, а струја пуњења не сме прећи 5A када се достигне равнотежа (литијум гвожђе фосфат 3,45V/тернарни литијум 4V). Мањи ефекат изједначавања струје ће бити бољи.
③ Опционо напајање
  • Напон система 0-120V (до 24S); Напон система 0-135V (до 32S).
  • Једнофазно напајање од 220V.